[ · · · · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Головний форум » Спогади про школу » Що мені запам'яталось з шкільного життя
Що мені запам'яталось з шкільного життя
shool2Дата: Неділя, 23 Листопад 2008, 01:12 | Сообщение # 1
Admin
Статус: Offline
Прохання до всіх випускників залишити свої спогади про школу, вчителів, однокласників. Приймаються всі повідомлення (і позитивні і негативні), але в коректній формі.

Nick91Дата: Вівторок, 25 Листопад 2008, 00:26 | Сообщение # 2
Лейтенант
Shcho meni zapamjatalos u shkoli???Bagato chogo moji odnoklasnyky wchyteli uroky(najbilshe uroky fizyky Ushak J.I - the best)pererwy proguly:))) i inshi prekrasni rechi kozhnogo dnia chochetsia tudy powernutys posydity na pidwikonnyku bilia dzerkala i wtekty pislia 4 uroku:)))

shool2Дата: П'ятниця, 05 Грудень 2008, 00:09 | Сообщение # 3
Admin
На жаль вже і Орест Степанович, і Марисей Іван Васильович на заслуженому відпочинку. А от зеркало справно служить місцем зустрічі. Списане воно з тильної сторони майже повністю. Прийдеться колись в музей здати.

rkeccoДата: Вівторок, 16 Грудень 2008, 09:26 | Сообщение # 4
Майор
не треба його в музей здавати.Воно як якесь визначне місце у школі.....)

SigalДата: Вівторок, 16 Грудень 2008, 15:29 | Сообщение # 5
Рядовой
Добре, що є що згадати!:)
- уроки-диспути, що провокувала Ярослава Олексіївна;
- "перли" від Марисея;
- КВК у Народному Домі, що організовувала п.Шевцова;
- вистави, які ставили Ярослава Олексіївна, Ірина Несторівна, Євгенія Броніславівна;
- особлива подяка класному керівникові Смуток Світлані Степівній;
- ще хочеться згадати п.Сенишина, Оксану Дмитрівну, та всіх не перелічиш.
Окремі вітання мамі!;) хоч вона навряд чи тут буває:)

See You!

xmhrДата: Понеділок, 19 Січень 2009, 11:04 | Сообщение # 6
Рядовой
Було добре загалом, є що згадати.
Ярослава Олексіївна - диспути справді були гарячі. Правда признаюся - "Повію" так і не читав, хоча на диспуті отримав 5 )))
Геник - the best, такої системи викладання певно ні в кого нема.
Звісно згадую як під час вікон приходили у клас Інформатики пошпіляти Heroes2...

galchakДата: Понеділок, 19 Січень 2009, 22:05 | Сообщение # 7
Рядовой
Приіт всім,

нічого поганого про школу я згадати не можу. Навіть, коли ми зірвали не просто уроки, а якусь контрольну, чи то перевірку в старших класах, і в той же ж вечір викликали всіх батьків на збори, і дома всім було ой як не добре..... зараз це згадується тільки з посмішкою на обличчі biggrin

Згадую і методи опитування Генчика. Всі трусять на початку уроку. Кого викличуть до дошки, а кого посадять на перші парти розв"язувати задачі. І його рейтинг успішності учнів, і перездачі в каптьорці на перервах cool

І приколи Ірини Нестерівни (до речі величезні вітання моїй КЛАСНІЙ керівничці до 9-го класу)

А про Марисея я згадала віршик......
"Грім гримить, земля трясеться
Марисей у клас несеться
Ще й з указкою в руках
І з журналом у зубах".

Надіюся, що цим віршиком нікого не образила. До речі ми його всі любили.... по особливому smile

І супер-директора п. Сенишина.

Всім величезні вітання!!!!

ENTROPIYAДата: П'ятниця, 06 Лютий 2009, 22:32 | Сообщение # 8
Рядовой
Доброго вечора.
Чесно кажучи згадати звичайно є багато чого...........аж не віриться, що вже минуло 8 років.......майже стільки, скільки ми вчилися в школі.
Найперше хочу подякувти Вам вчителі.........за все, і за уроки і за екскурсії і просто за присвячений нам час.
Співак Михайло Васильович - він був дійсно класним! керівником, Ірина Несторівна - яке свято могло без неї обійтись???
А на рахунок знань, які нам дали особливо і щиро дякую Ярославі Олексіївній та Євгену Івановичу - передайте їм ці слова будь-ласка!!!

На вкус и цвет...........фломастеры разные

МВІДата: П'ятниця, 09 Вересень 2011, 14:02 | Сообщение # 9
Рядовой
Щойно ВКонтакті переглядав фото школи. Ностальгія мучить)))))))))))))) Скучаю за цими часами: дзеркало, уроки Ушака, розмови з Гаркотом Р.О. Зарубіжна л-ра (Лесі Євгенівні-респект!!!). З особливою теплотою згадую "Кєру" Микитчин Л.С.- "голвного творця" моїх успіхів з математики))))))))). Ярославу Олексіївну згадую в контексті підготовки до ЗНО, тут без коментарів, Вона- Велика Людина, і геніальний педагог!!! Звичайно В.А. Шпаченко. Для мене- уособлення порядності і відданості обов"язку!!! Ірина Несторівна- без коментарів!!!Люблю її!!! Праця в самоврядуванні, чайок з нашим психологом і педагогами-організаторами- це було круто!!! Скучаю.

Додано (09 Вересень 2011, 14:02)
---------------------------------------------
Люди!!! А-у-у-у-у-у-у!!!! Де ви? Не дайте цьому форуму "засохнути"))) Невже наша школа не варта спогадів про неї???

Сообщение отредактировал МВІ - П'ятниця, 09 Вересень 2011, 14:03

Форум » Головний форум » Спогади про школу » Що мені запам'яталось з шкільного життя
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Зробити безкоштовний сайт з uCoz