Просуваємо відомості про нас в Європу!!!

Історики та хіміки - чергові переможці міських предметних олімпіад!
 
Вдалі результати на міських олімпіадах підтримали  цими вихідними наші історики та хіміки. Учень 10 класу Байков Ігор вдруге переміг у міській олімпіаді істориків. Нагадаємо, що торік Ігор на обласній олімпіаді теж не залишився без нагороди, виборовши третє місце. Друге місце в змаганнях істориків посіла учениця 11-А класу Щудлик Ірина. Третє місце серед дев"ятикласників в олімпіаді з історії посіла учениця 9-Б класу Брікнер Оксана. Не відстали від істориків і учні, які взяли участь в олімпіаді з хімії. Перше місце посіла учениця 8-Б класу Турчин Оля, а третє - дев"ятикласниця Сабан Юля. 
Філологи - нові успіхи. Ольшанецький - жодних вихідних без нагород!
Цими вихідними (24-25 листопада) відбулись чергові етапи міських олімпіад та конкурсів. Юні філологи змагались в конкурсі імені П.Яцика. Перше місце виборов учень 7-В класу Пак Дмитро, а третє - дев"ятикласниця Брікнер Оксана (9-Б), третьокласник Батьків Нестор (3-В) та четвертокласниця Бричко Марта (4-А). Різнобічність своїх інтересів та захоплень вкотре продемонстрував десятикласник Ольшанецький Віталій, який за ці вихідні зумів здобути аж дві нагороди: друге місце з географії та третє - з фізики.  До речі, ще про одне захоплення Віталія можна довідатись тут http://www.youtube.com/user/SorryMaMaVOP/videos?flow=grid&view=0 
Продовжуються міські предметні олімпіади.
 Приємно, що учні нашої школи виступають з гаслом: "Ні дня без нагород". Тож розповімо вам про чергові успіхи наших школярів. Найкращим біологом серед десятикласників виявилась Одинак Роксолана. Почесне третє місце виборов учень 8-А класу Макота Станіслав. Знову порадував нас учень 10 класу Ольшанецький Віталій, який виборов друге місце на олімпіаді з інформаційно-комп"ютерних технологій. У змаганнях із трудового навчання наші учні теж серед переможців. Друге місце посів учень  9-А класу Сарахман Орест, а третє - його однокласниця Рендзиняк Юля. 

15 листопада у Стрию завершився міський етап конкурсу «Кращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів

 

Конкурс проходив згідно Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки та з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури.

Переможцями міського етапу конкурсу стали учениця 4-В класу СЗШ № 2 Лаврова Софія (відгук на книгу Г. Пагутяк «Лялечка і Мацько») та учениця 5-А класу СЗШ № 7 Ганевич Ольга (відгук на книгу М. Трублаїні «Лахтак»). Друге місце серед учнів 5-х класів посіла учениця 5-Б класу нашої школи Янів Олеся. Свої відгуки діти зможуть зачитати у передачі «Дитяча година» Стрийської компанії радіомовлення. Роботи переможців подано до Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для участі у ІІІ (обласному етапі) конкурсу.


Розпочався ІІ (міський) етап предметних олімпіад.
 З 3-го листопада учні нашої школи беруть участь в предметних олімпіадах. Вже пройшли змагання з іноземних мов, української мови та літератури, математики, біології, інформаційних технологій, християнської етики. Приємно відзначити, що серед переможців є і учні нашої школи. Як і декілька попередніх років, кращою серед  філологів - знавців української мови є наша випускниця Зарицька Іванка (11-А). Підтримав її переможну ходу учень 10 класу Ольшанецький Віталій. В змаганнях юних математиків почесне друге місце виборов  випускник нашої школи Кобільник Богдан (11-А).

 
Офіційний сайт Стрийської міської ради
Карта відвідувань нашого сайту
 Locations of visitors to this page
Каталог сайтів. Львів.
Зробити безкоштовний сайт з uCoz